Lokalni partnerzy


Nasi lokalni partnerzy są dla wielu naszych klientów wizytówką Kleyn Trucks. Lokalni partnerzy są samodzielnymi przedstawicielami handlowymi, starannie wyselekcjonowanymi przez nas pod kątem profesjonalizmu, elastyczności i rzetelności. Kleyn Trucks współpracuje z tymi partnerami już od lat, ku obopólnemu zadowoleniu.

U naszych lokalnych partnerów mogą Państwo uzyskać szczegółowe informacje o aktualnie oferowanym asortymencie. Ponadto wiedzą oni wszystko o miejscowych restrykcjach wwozowych, przepisach celnych i możliwościach transportu wodnego. Jeśli zechcą Państwo obejrzeć pojazd w Holandii, nasz lokalny partner chętnie umówi Państwa z naszą firmą.


Ukraine




2-В Lenina street
08130 Kiev Region
Petropavlyvska Borschagivka
Business center “Golden River”
Phone: + 380 67 216 43 38
Fax: + 380 (44) 596 40 59
E-mail: Julia.Gasjuk@otpleasing.com.ua
Contact: Julia Gasjuk

Paraguay

Kleyn Trucks Representantes

Patricio Colman entre 2a y 3a
SAN LORENZO
Phone: None
Fax: (+595) 21 574 174
E-mail: kleyn@tigo.com.py 
Contact: Victor Herken & Angel Galeano

Serbia and Montenegro

Glacier d.o.o.

Dositejeva 9
22310 Šimanovci
+381 (0)22 215 5354
Fax: +381 (0)22 215 5366
E-mail: tomkleyn@glacier.rs
Web: www.glacier.rs
Contact: Slobodan Tomasevic

Romania

Paul Dumitru

Ion Ratiu 38
CONSTANTA
Phone: (+40) 723 25 111 7
Fax: (+31) 183 668 134
Mob: (+31) 6 30 76 86 14
E-mail: pdumitru@kleyn.com
Contact: Paul Dumitru

Romania

K-9 PATROL (Bogdan Susnea)

Aleea Zavideni 1
Bloc A10, APT 12
Sector 3, Bucuresti

Phone: (+40) 740 40 99 00 
Mob NL: (+31) 653 146 897
E-mail: bsusnea@kleyn.com
Contact: Bogdan Susnea

Bosnia and Herzegovina

Inex Logistic D.O.O.

Kralja Alfonsa 48
78000 BANJA LUKA

Phone: (+387) 65 491 899
Office NL: (+31) 653 147 268
E-mail: dsljokavica@kleyn.com
Contact: Dmitar Sljokavica

Poland

Danway Sp. z o.o.

Roberta Kocha 27
64-200 WOLSZTYN

Phone: (+48) 787 704 900
E-mail: danway@danway.pl
Contact: Tomasz Danowski

Chili

Braimpax

Avda. 11de septiembre 2214
Santiago de Chile

Phone: +56 993206728
Phone: +56 27272177
E-mail: ventas@busesycamiones.cl
Contact: Pedro Andrades


 
Kleyn Trucks on Facebook Kleyn Trucks on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Trucks on LinkedIn